Принтер чеків SPRT SP-POS890

Номер: 14044
Бренд: SPRT
3 840,00грн
В наявності
Тип друку: Термодрук
Роздільна здатність друку: 203 dpi
Макс. ширина друку: 48 мм, 72 мм
Інтерфейс управління: USB + Ethernet
Автообрізувач: Є
Гарантія: 12 місяців
  • Опис

    Принтер чеків SPRT SP-POS890

    SPRT SP-POS890 – принтер чеків зі швидкістю друку 220 мм/с та стандартною роздільною здатністю 203 dpi. Користувачі обов'язково оцінять можливість використання витратного матеріалу різної ширини – як 57,5 ​​мм, так і 80 мм. Адже це дає змогу використовувати обладнання в різних галузях. У момент закінчення паперу спрацює спеціальний датчик, який повідомить про необхідність здійснити заміну чекової стрічки.

    Взаємодія з іншими пристроями здійснюється завдяки інтерфейсам USB та Ethernet. Грошова скринька під’єднується через окремий порт RJ-11. Принтер сумісний із найпоширенішими операційними системами – Windows версіями XP, 7, 8, 8.1, 10, VISTA, а також Linux.

    Цей чековий принтер оформлено в актуальному дизайні. Суворість ліній, лаконічне виконання та стандартні варіанти забарвлень роблять цей пристрій доречним у будь-якому інтер'єрі. Не менш важлива перевага апарату – його стійкість до зношування та можливість витримувати інтенсивний режим експлуатації. Захист пристрою від факторів зовнішнього впливу забезпечить міцний корпус, а надійність друкуючої головки підтверджує показник її абразивної стійкості 100 км.

    SPRT SP-POS890 – та модель, яка найкраще підійде для точок роздрібної та оптової торгівлі, ресторанного та готельного бізнесу, медичних закладів, сфери надання різноманітних послуг. Принтер друкуватиме квитанції, товарні чеки, замовлення та рахунки, а вбудований автообрізувач забезпечить часткове відокремлення готового чека. Створений в ергономічному дизайні, має скромні габарити та зовсім невелику вагу (приблизно 1 кг), завдяки чому розміщення та транспортування такого обладнання не створить жодних складнощів.

    Особливості моделі SPRT SP-POS890:

    • швидкість виконання друку 220 мм/с;
    • максимальний показник ширини паперу 57,5 ​​мм або 80 мм;
    • датчик закінчення паперу;
    • стійкість друкуючої головки 100 км;
    • взаємодія з іншими пристроями через USB та Ethernet;
    • часткове автообрізання чеків;
    • під'єднання скриньки для грошей;
    • невеликі габарити та вага.
  • Характеристики
    Тип друку:
    Термодрук
    Роздільна здатність друку:
    203 dpi
    Швидкість друку:
    220 мм/с
    Макс. ширина друку:
    48 мм, 72 мм
    Максимальна кількість крапок в лінії:
    576
    Кількість символів в строці:
    Шрифт А: 12 х 24 крапок
    Тип материалу для друку:
    Чекова стрічка
    Макс. ширина материалу:
    57,5 мм, 80 мм
    Товщина материалу:
    0,06 - 0,08 мм
    Макс. діаметр рулону:
    80 мм
    Абразивна стійкість термоголовки:
    100 км
    Датчики:
    Датчик закінчення паперу
    Інтерфейс управління:
    USB + Ethernet
    Друковані штрих-коди:
    UPC-A, UPC-E, EAN 8, EAN 13, Codabar, Code 39, Code 128, Code 93, QR code, PDF417, DataMatrix, ITF25
    Сумісність із ОС:
    Windows VISTA, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux
    Автообрізувач:
    Є
    Тип автообрізки:
    Часткова
    Додаткові порти:
    RJ-11 для підключення грошової скриньки
    Управління грошовою скринькою:
    24 В, 1А
    Розміри:
    191 x 150 x 123 мм
    Вага:
    1 кг
    Колір:
    Чорний, Білий
    Живлення:
    24 В, 2 А
    Виробник:
    SPRT (Китай)
    Гарантія:
    12 місяців
  • Відгуки
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
"product"